Consultant Vanzari

reteaua nationala de magazine \"Meli Melo-Paris\"

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampina clientul
- consiliaza clientul
- recomanda produsele potrivite
- realizeaza obiectivul de vanzari

CERINTE

- atitudine pozitiva, charisma;
- abilitati de comunicare si relationare;
- motivatie pentru domeniul Vanzari;
- abilitati de lucru in echipa;
- orientare catre client

BENEFICII OFERITE

- salariu pe masura competentelor si performantelor realizate;
- training intern;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 14 magazine in Bucuresti si 23 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta,Ploiesti, Suceava, Arad, Rm. Valcea, Pitesti), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau si leader pe segmentul de piata pe care actioneaza.