Consultant Vanzari

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este responsabil de procesul de vanzare a produselor companiei;
- Consiliaza si informeaza clientii asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, preturilor, promotiilor, etc;
- Mentine si dezvolta o relatie pozitiva cu clientul;
- Pregateste si expune produsele oferite de companie, respectand regulile specifice de aranjare, avand grija ca preturile afisate sa fie cele corecte la toate categoriile de produse;
- Mentine curatenia si ordinea in magazin.

CERINTE

- Studii medii;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de comunicare;
- Orientare catre client;
- Initiativa;
- Limba engleza - nivel conversational;
- Pasiune pentru activitati sportive – reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru flexibil;
- Pachet salarial avantajos;
- Mediu de lucru placut, echipa tanara.

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG