Consultant vanzari

SC Carpeta RO Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Abilitati de comunicare, negociere si relationare;
Orientare spre rezultate, initiativa, proactivitate;
Spirit de echipa;
Cunostinte bune operare PC (Outlook, Microsoft office );
Experienta in vanzari si studiile superioare (de preferat economice) constituie un avantaj .

CERINTE

Promovarea produselor si a imaginii companiei;
Consilierea clientilor in scopul satisfacerii nevoilor acestora si pentru atingerea obiectivelor postului;
Operarea in programul de gestiune;
Receptionarea marfii si expunerea ei conform procedurilor interne;
Intocmirea documentelor fiscale (factura, chitanta, aviz de expeditie);
Completarea rapoartelor periodice referitoare la vanzari, stocuri etc

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.
- pachet salarial atractiv.

Carpeta face parte din reţeaua internaţională Carpeta Group. Colecţiile de covoare prezente in reţeaua Carpeta sunt produse in fabrica de covoare MOLDABELA.

Carpeta detine o retea de 11 magazine proprii in Romania si zeci de parteneri in toata tara.