Consultant Vanzari

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hai in echipa noastra!

Angajam Consultanti Vanzari pentru partenerul nostru, un important distribuitor de articole sportive.

Responsabilitati:

Este responsabil de procesul de vanzare a produselor companiei
Consiliaza si informeaza clientii asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, preturilor, promotiilor, etc.
Mentine si dezvolta o relatie pozitiva cu clientul
Pregateste si expune produsele oferite de companie, respectand regulile specifice de aranjare, avand grija ca preturile afisate sa fie cele corecte la toate categoriile de produse
Mentine curatenia si ordinea in magazin

CERINTE

Studii medii
Atentie la detalii
Abilitati de comunicare
Orientare catre client
Initiativa
Limba engleza - nivel conversational
Pasiune pentru activitati sportive – reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Program de lucru flexibil
Pachet salarial avantajos, bonuri de masa
Mediu de lucru placut
Echipa tanara

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG