Consultant Vanzari

Trust Sales&Rental

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza si viziteaza clienti potentiali sau existenti si identifica nevoi financiare actuale sau viitoare ale acestora,cu scopul de a le oferi solutii financiare personalizate;
Realizarea obiectivelor calitative si cantitative de vanzari conform planului individual de activitate;
Intocmeste rapoarte de activitate;
Participa activ la actiunile de promovare ale companiei.

CERINTE

Capacitatea de a lucra independent;atitudine proactiva;persoana dinamica;ambitioasa;persoana motivata, cu spirit de initiativa, dornica sa se dezvolte atat profesional cat si financiar.
Abilitati de vanzare;prezentare si negociere.
Disponibilitate la deplasare/teren

BENEFICII OFERITE

Venituri motivante
Concursuri motivationale:team building/conferinte/excursii/premii in bani.
Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.
Posibilitate de promovare
Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.
Telefon/laptop

Trust Sales & Rental este o companie din Bucuresti, ce activeaza pe piata imobiliara din anul 2006, cu experienta in domeniul tranzactiilor imobiliare si vanzare de servicii financiare.