CONSULTANT VANZARI

Atmosphere Design Fashion SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor;
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului;
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru ea si clienti , in timpul programului de lucru;
- Contribuie la mentinerea standardelor excelente de Customer Service.

CERINTE

- abilitati de comunicare directa;
- initiativa si simtul responsabilitatii;
- cunostinte operare PC;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde;
- Persoana orientata spre solutii, buna la munca in echipa, flexibila;
- Bune cunostinte de limba engleza constituie un avantaj.
- Studiile superioare contituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- program de pregatire si dezvoltare profesionala;
- posibilitati de dezvoltare a unei cariere

Suntem o echipa tanara.Si ca orice echipa tanara, suntem plini de entuziasm, curaj si frumusete.Suntem creativi, inovativi, suntem femei, dar si barbati, croitori pasionati, suntem oameni simpli, cu vise mari, cu frati mai mici si cu bunici.Suntem in peste 60 de locatii; detinem 2 magazine de fabrica si putem acoperi majoritatea oraselor mari din Romania.Zambim mult si zambim frumos, mai ales cand ne gandim ca avem in echipa oameni care aduc un plus de efervescenta.