Consultant Vanzari

PROCIV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un job in care nu ai nevoie de nicio experienta anterioara? Avem exact ce iti doresti!

Vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica, in care sa-ti faci o cariera? Avem exact ce-ti trebuie!

Daca esti o persoana sociabila, care interactioneaza usor cu cei din jurul sau, daca te consideri convingator si iti place sa ai colegi de aceeasi varsta cu tine, vino sa iti faci banii din performanta!

RESPONSABILITATI:
Tot ce ai de facut este sa suni clientii companiei pentru a le vinde unul dintre miile de produse disponibile.

Primesti training si suport, suni si castigi!

Aplica acum si noi iti putem oferi urmatoarele BENEFICII:

- Pachet salarial complet format din:

parte fixa+ comision in functie de performante

- Loc de munca stabil si interactiv;

- Posibilitati reale de promovare;

- Consiliere in cariera;

- Mediu tanar de lucru, placut si motivant, 80% din angajati sunt studenti;

- Program flexibil 4h/ 6h/ 8h;

- Diploma specializare „Agent Vanzari”;

- Activitati de relaxare: team buildinguri, competitii sportive, aprecierea publica si individuala a rezultatelor etc;

- Cursuri de dezvoltare personala si profesionala.

CERINTE

Companie nationala cautam persoane cu/fara experienta in vanzari. Noul coleg trebuie sa fie dinamic,perseverent sociabil,care interactioneaza usor cu cei din jurul sau,persoana convingatoare.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de vanzari in plina expansiune.