Consultant Vanzari

SC FX RESOURCES SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Contactarea clientilor si promovarea oportunitatilor de investitii - financiare
- Oferirea de suport tehnic si informational clientilor
- Atingerea target-urilor
- Dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

Cerinte:

- Abilitati excelente de comunicare, negociere si convingere
- Persoana persuasiva, orientata spre client
- Experienta in vanzari constitue un avantaj
- Engleza la nivel conversational
- Flexibilitate si capacitate de adaptare la situatii neprevazute
- Experienta in gestionarea relatiilor cu clientii constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv si bonus bazat pe eficienta si efort
- Training specializat
- Promovarea in urma performantelor profesionale obtinute
- Posibilitatea de a lucra in birourile partenere din Europa
- Contract de munca pe o perioada nedeterminata

FX Resources Services este o firma de leasing de personal intrata pe piata muncii din Romania de 12 luni, avand in portofoliu colaborari cu renumite branduri atat din tara cat si din Europa.