Consultant Vanzare- suplimente nutritive pentru sportivi, produse parafarmaceutice

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cel mai important Retailer American de suplimente nutritive si produse cosmetice este prezent si in Romania in principalele mall-uri din Bucuresti. Obiectivele retailerului sunt realizarea unei retele de magazine cu produse destinate in special sportivilor.

Angajatorul accepta pentru aceasta pozitie si candidati care nu au mai lucrat pe o pozitie similara sau care nu au experienta profesionala, dar se incadreaza in cerintele de mai jos:

Cerinte:
studii de specialitate finalizate sau in curs (preferabil la FR): chimie alimentara, biochimie, farmacie, medicina veterinara, chimia medicamentelor si a produselor parafarmaceutice;
cunostinte generale cu privire la continutul suplimentelor: rolul vitaminelor, a plantelor in organism, precum si a mineralelor;
capacitate de adaptare rapida la solicitarile jobului, rezistenta la stres;
excelente abilitati de comunicare, de relationare si de prezentare;
interes manifestat fata de acest domeniu de activitate si fata de acest post;
engleza nivel bun conversational;
acceptam si candidati care nu au experienta profesionala pe o pozitie similara sau deloc.

CERINTE

Descrierea postului:
- Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- evidenta incasarilor.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant format din: parte fixa+ comision+ bonificatii, pachetul poate sa ajunga pana la 500 euro, depinzand si de realizarile individuale;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei;
decont de transport-dupa caz;
Trainiguri de produs etc.

Asteptam cv-urile celor interesati la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.