Consultant Vanzare produse parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul ofera posibilitatea dezvoltarii profesionale celor care au studii in domeniul biochimiei/biotehnologii si siguranta alimentara/domeniul medical/farmaceutic, precum si celor care sunt pasionati de domeniul naturist si detin cunostinte teoretice in domeniu.

Pentru mai multe informatii, va invitam sa accesati site-ul: www.qlt.ro

Descrierea postului:
Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor- situate in mall-uri;
Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
Evidenta incasarilor.

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare sau medii finalizate- in domeniul biochimiei, biotehnologii si siguranta alimentara, farmaceutic, medicinei veterinare, in domeniu-cosmetic sau nutritie- reprezinta un real avantaj ;
Experienta minim 1-2 ani pe o pozitie de- consultant vanzare suplimenti, produse cosmetice, asistent farmacie, beauty advisor, inginer chimist, promoter produse cosmetice, beauty adviser etc- reprezinat avantaj;
Cunostintele in domeniul biochimiei, farmaceutic, cosmetic, medicinei naturiste reprezinta un real avantaj;
Limba engleza nivel mediu/bun;
Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
Pachet salarial format din: parte fixa+ comision din vanzari + bonus in functie de performanta;
Programe de training.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.