CONSULTANT VÂNZ¿RI BUCURE¿TI

YGREC Pagini Utile

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negocierea, încheierea ¿i urm¿rirea derul¿rii contractelor de publicitate pentru anuarele YGREC: “Anuarul Transportatorilor din România” ¿i “Anuarul Constructorilor din România”;
- Administrarea ¿i dezvoltarea portofoliului de clien¿i;
- Activit¿¿i de promovare a anuarelor YGREC.

CERINTE

- Experien¿¿ în munc¿ minim 2 ani;
- Prestan¿¿ ¿i abilit¿¿i de rela¿ionare;
- Experien¿a în vânz¿ri directe constituie avantaj;
- Disponibilitate pentru munca de teren ¿i deplas¿ri în afara localit¿¿ii de re¿edin¿¿;
- Responsabilitate;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant: salariu fix + comisioane;
- Ma¿in¿ de serviciu;
- Telefon mobil;
- Training pe produs.

YGREC este lider în editarea de anuare business-to-business, cu sediul central în Oradea ¿i 5 birouri regionale în: Bucure¿ti, Bra¿ov, Constan¿a, Ia¿i ¿i Timi¿oara.
Având în vedere linia continu¿ de dezvoltare, YGREC inten¿ioneaz¿ s¿-¿i îmbog¿¿easc¿ echipa cu persoane performante.
Un job la YGREC presupune organizare ¿i responsabilitate!
Un job la YGREC presupune a înv¿¿a multe în fiecare zi!
Un job la YGREC presupune tenacitate ¿i caracter !
Dac¿ ai calit¿¿ile ¿i preg¿tirea necesar¿ ¿i în¿elegi no¿iunea de munc¿ bine f¿cut¿, un job la YGREC este nu doar antrenant ¿i pl¿cut, ci ¿i foarte bine pl¿tit !
Crezi c¿ faci fa¿¿ acestei provoc¿ri? Dac¿ da, aplic¿ acum la acest job !