CONSULTANT VANZARI

ACED CONSULT MULTIMEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea și contactarea potențialilor clienți prin metode directe și indirecte de vânzare și promovare a serviciilor firmei.
Ofertare, negociere și încheiere de contracte comerciale.
Stabilirea întâlnirilor cu potențiali clienți în vederea dezvoltării portofoliului de client.
Promovarea și contactarea online a potențialilor clienți interni și externi.
Participarea la târguri și conferințe pentru promovarea produselor și serviciilor firmei.

CERINTE

Abilități excelente de comunicare și negociere.
Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat (limba germană constituie un avantaj).
Cunoașterea la nivel avansat a pachetului MS office.
Energic/ă, carismatic/ă și cu orientare către rezultate excelente.
Experiența în domeniul vânzării de servicii constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu profesionist de lucru.
Colectiv tânăr.
Participarea la training-uri de perfecționare.
Pachet salarial competitiv.

Compania ACED Consult Multimedia şi-a construit în ultimii ani pe piaţa românească de profil un renume în ceea ce priveşte calitatea pachetelor integrate de servicii: Traducere & Verificare de Specialitate, Creatie Grafica,Machetare & Corectura de Text (DTP) si Pre-press & Tiparire.
ACED Consult Multimedia este promotorul acestor pachete de servicii, cu o experiență în domeniu de peste 15 ani. Este considerată Nr. 1 în România și este recomandată de un portofoliu generos de clienți, atât pe plan intern cât și extern.