Consultant UE

Integral Consulting UE Projects SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
1. Activitati de culegere si formare a bazelor de date;
2. Referent privind studii de fezabilitate, studii de pia¿¿, prognoze, studii economice
3. Consultan¿¿ ¿i îndrumare pentru clien¿ii firmei
4. Activit¿¿i de identificare ¿i documentare de surse de finan¿are, inclusiv dezvoltarea cererilor de finan¿are
5. Promovarea produselor firmei

CERINTE

1. Student în ultimul an sau absolvent de ASE, inginerie;
2. Dorin¿a de lucra în domenii cu grad ridicat de diversitate ¿i noutate, care necesit¿ volum mare ¿i continuu de documentare ¿i instruire, entuziasm, meticulozitate, perfec¿ionism, etc
3. Cuno¿tinte operare PC;
4. Englez¿ – scris ¿i vorbit. Alte limbi -constitue avantaj
5. Experien¿a în consultan¿¿ ¿i management proiecte -constitue avantaj
6. Fire deschis¿ ¿i comunicativ¿, echilibrat si responsabil, centrat pe finalitate, întrune¿te abilit¿¿ile de creativitate ¿i deschidere spre înv¿¿are cu cele ale unui om de echip¿.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul într-o echip¿ puternic¿ ¿i un mediu de profesionisti;
- Cursuri de instruire gratuite

DESCRIEREA FIRMEI

www.integralconsulting.ro