Consultant Turism

ADMIRAL TRAVEL AND TICKETING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteptam alaturi de noi sa iti folosesti abilitatile de comunicare pentru a cistiga un nou client.Ne dorim sa planifici vacantele clientilor nostri ca pe propria ta vacanta.
Principalele responsabilitati:
– pregatirea ofertelor pentru client, intocmirea documentelor necesare (contract de calatorie, asigurari) pentru serviciile oferite
– facturarea serviciilor, efectuarea rezervarilor si urmarirea organizarii optime a serviciilor turistice contractate.

CERINTE

Cerinte candidati:
– Experienta necesara: de dorit in turism/vanzari
– Limbi straine: engleza (nivel avansat);
– Cunostinte excelente de geografie;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
– Salariu format din parte fixa + negocieri din vanzari
– Un mediu de lucru dinamic, plin de provocari,locatie in centrul capitalei.

Are un colectiv dinamic, bine pregatit, mereu disponibil, gata oricand sa raspunda doleantelor clientilor si sa va propuna solutii.
Sediul agentiei este localizat in centrul Bucurestiului, pe C.A Rossetti intr-un bloc de birouri moderne si echipate cu tehnologie de foarte buna calitate.
Oferta de programe turistice a agentiei se adreseaza turismului international in scopul cunoasterii altor valori, dar mai ales turismului national pentru cunoasterea frumusetilor Romaniei.