CONSULTANT TRANZACTII IMOBILIARE

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:

- Studierea ofertelor si cererilor de pe piata imobiliara

- Contactarea si mentinerea relatiei cu clientii

- Vizitarea propritatilor imobiliare

- Competarea si mentinerea bazei de date

- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor

- Pregatirea si negocierea contractelor

- Dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

- Studii medii sau superioare

- Experienta in vanzari minim 1 an(constituie un avantaj)

- Abilitati de comunicare, negociere, relationare

- Capacitate de analiza, decizie si munca in echipa

- Orientare spre rezultate

- Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate, rezistenta la stres

- Dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar

- Permis de conducere(constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Training de specialitate si suport continuu

- Pachet salarial corelat cu performanta

- Posibilitatea unei cariere pe termen lung

Firma specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii clujene, cu o experienta de 14 ani in domeniu, existam pentru a investi si construi valori.