Consultant tehnolog

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de tehnologie?
Procesarea laptelui e un lucru pe care il stii?
Nu-ti este straina industria carnii?
Fluxul tehnologic al unei fabrici de caramida e la fel de simplu pentru tine ca cel al unei fabrici de biscuiti?
Daca acoperi macar o parte din cele spuse anterior, esti invitat sa faci parte din echipa noastra.
Salariu motivant in functie de cunostintele pe care le detii.
Descrierea postului:Elaboreaza documentatia pentru proiecte de finantare nerambursabila: studii de fezabilitate, planuri de afaceri, cereri de finantare, etc.

CERINTE

-Absolventi facultati cu profil tehnic, inginerie, arhitectura
- Experienta in pregatirea documentatiilor pentru proiecte cu finantare europeana reprezinta un avantaj
-Experienta in domeniu minim 1 an
- Limba engleza - nivel mediu
- Cunostinte avansate de MS Office - Word, Excel

Trasaturi de personalitate:
- Capacitate de munca si concentrare
- Gandire analitica
- Creativitate
- Corectitudine
- Punctualitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist in cadrul unei Companii Multidisciplinare.
Pachet salarial atractiv.
Bonusuri la proiect
Telefon serviciu.
Prime de rezultat.