Consultant Tehnic Vanzari pentru Divizia Scule si utilaje pentru constructii

TRITON TOOLS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

2 posturi Consultant Tehnic Vanzari Showroom
1 post Consultant Tehnic Vanzari Teren

- promovarea produselor firmei in cadrul showroom-ului si la sediul clientilor, in conformitate cu standardele in domeniu;
- oferirea de solutii optime pentru cerintele clientilor;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- realizarea target-ului de vanzari;
- gestionarea optima a incasarilor aferente livrarilor de marfa;
- mentinerea standardelor inalte de customer service;
- mentinerea si gestionarea corespunzatoare a resurselor din dotare.

CERINTE

- cunostinte tehnice relevante;
- experienta intrun post similar si studii superioare cu caracter tehnic (constituie avantaj);
- dorinta, cunostinte si experienta in oferirea de servicii la standarde inalte;
- bune abilitati de comunicare si relationare (fluenta si corectitudine in exprimare, vorbit si in scris);
- persoana orientata spre rezultate, capabila sa respecte termene limita;
- bune cunostinte de limba engleza si/sau germana;
- bune cunostinte de utilizare PC;
- permis de conducere cat.B, fara antecedente rutiere majore.

BENEFICII OFERITE

- post permanent de tip full time;
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- mediu de lucru dinamic si profesionist;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu ridicata al masinilor-unelte