Consultant Tehnic Vanzari

Vigra Marketing & Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera clientilor consultanta tehnica;
- prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei;
- stabileste programul de prezentari tehnice pentru gama de produse alocata, prezentari pe care le sustine individual sau impreuna cu echipa;
- administreaza si dezvolta portofoliul de clienti.

CERINTE

- minim studii tehnice medii;
- bune abilitati de vanzare si promovare, experienta in vanzarea produselor tehnice;
- permis de conducere.

Veti face parte dintr-o echipa dinamica, cu nivel profesional ridicat. Oferta include salariu, bonus in functie de performante, autoturism, traininguri de specialitate si alte avantaje.

VIGRA Marketing & Services este o companie de import si distributie produse industriale infiintata in 1995, avand in prezent 55 de angajati, 3 locatii zonale de depozit si service pentru echipamente electrice, hidraulice si pneumatice.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul companiei noastre www.vigra.ro.