CONSULTANT TEHNIC - TECHICAL ADVISOR

CINEMAR CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ENGENEERING BACKGOUND (AUTOMATICS, ELECTRONICS, ELECTROMECHANICAL DEGREE)
OR LAST YEARS STUDENT AT THE SPECIALIZATION DESCRIBED ABOVE
- EXCELLENT ENGLISH OR ITALIAN LANGUAGES SKILLS
- EXCELLENT COMPUTERS SKILLS
- NO PREVIOUS EXPERIENCE REQUIRED

CERINTE

-TO TRANSLATE EQUIPMENTS TECHNICAL MANUALS
-TO INSURE TRAINING FOR THE SERVICE TEAM OR CUSTOMERS
-TO REPORT AT PROJECT MANAGER

BENEFICII OFERITE

- A COMPETIVE SALLARY PACKAGE
- MOBILE PHONE
- FLEXIBLE PROGRAM .

Cinemar Construct este o companie romaneasca cu capital integral privat, infiintata in anul 2005. Compania noastra este unul din liderii pietei autohtone in domeniul terasamentelor si pavajelor. Oamenii reprezinta investitia noastra principala pentru ca avem mereu in vedere calitatea lucrarilor executate, profesionismul serviciilor oferite, satisfactia clientilor si partenerilor nostri. Calitatea primeaza in tot ceea ce concepem si realizam incepand cu personalul nostru, relatiile cu clientii, partenerii si furnizorii, pana la calitatea lucrarilor si a echipamentelor cu care le efectuam.