CONSULTANT TEHNIC COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Se ocupa de vanzarea de materiale de constructii;
- Efectueaza relevee si masuratori pentru ofertare;
- Oferteaza mteriale de constructii si invelitori de la birou;
- Monitorizeaza executiile de montaj;
- Are in vedere clientii tinta: persoane fizice, persoane juridice, cartierele rezidentiale, birouri de arhitectura, companii de constructii;
- Monitorizarea derularii comenzilor;
- Promoveaza produsele.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent superioare tehnice, avantaj facultatea de constructii;
- Experienta minim 1 an in vanzari materiale de constructii;
- Permis auto categoria B cu experienta;
- Cunostinte bune de PC : Ms. Office, Internet.

Candidatul ideal trebuie sa aiba spirit de echipa, sa fie bun negociator, cu o personalitate combativa, implicat in activitatea sa, sa nu aiba rau de inaltime.

BENEFICII OFERITE

- Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 1800 si 2000 RON, la care se adauga comision din vanzari.
- Se ofera auto pentru deplasari, telefon, training.
- Program de lucru L-V, 9.00-17.00.
- Exista reale posibilitati de promovare in functie de performante.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

Clientul nostru are ca obiect de activitate COMERTUL CU MATERIALE DE CONSTRUCTII SI MONTAJE PENTRU INVELITORI.
Locatia punctului de lucru este in Bucuresti, sectorul 5.