Consultant Tehnic Comercial

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-consiliere clienti;
-negociere si incheiere contracte;
-vizite zilnice la clienti : fabrici, producatori diversi, aria de acoperire fiind pe o raza de 50 – 60 km( 7-8 ori / zi);
-intretine relatii cu clientii firmei;
-pastrarea legaturii cu departamentul ofertare;
-participa la expozitii nationale si internationale de profil;

CERINTE

-studii superioare ( de preferat tehnice : mecanica, TCM etc)
-limba maghiara reprezinta avantaj;
-de preferinta barbat;
-spirit de echipa dezvoltat;
-persoana dinamica, sociabila;
-capacitati de persuasiune;

BENEFICII OFERITE

-training initial si permanent;
-pachet salarial motivant;
-in primele 6 luni va primi suport profesional in ce priveste vizitarea clientilor;
-autoturism Logan
-telefon mobil;
-conditii foarte bune de lucru;
-posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica dinamica;

Public Euroconsulting, Agentie de recrutare si selectie de personal, va ofera solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari.
e-mail:publiceuroconsulting@yahoo.com; office@yourjobs.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este un important distribuitor de componente si materiale tehnice din Europa Centrala, avand peste 100 de angajati si 17 puncte de lucru, in 14 orase din Romania, Ungaria si Slovacia. Compania asigura o aprovozionare rapida si sigura cu produse tehnice de calitate, precum si serviciile aferente acestora.
Produsele distribuite de aceasta companie sunt : rulmenti si accesorii, roti si role, curele si lanturi de transmisie, elemente de etansare, lubrifianti, elemente de asamblare, adezivi industriali, materiale abrazive, scule si dispozitive de montaj si aparatura de diagnosticare.

Cautam cate o persoana in fiecare din orasele : Sibiu, Brasov, Timisoara, Baia – Mare, Bucuresti