Consultant Tehnic

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura promovarea produselor
- acorda suport tehnic departamentelor de vanzari si marketing
-acorda suport tehnic si asigura demonstratii practice la firmele de constructii, distribuitorilor si altor utilizatori ai produselor
- organizeaza si efectueaza scolarizari
- organizeaza standurile de la targuri si expozitii impreuna cu departamentul de marketing
- pregateste show-room-uri la solicitarea clientului
- asigura vizitele in teren in cazul reclamatiilor, pentru solutionarea reclamatiilor.
- analizeaza pietei si a concurentei

CERINTE

- Studii superioare (constituie un avantaj facultatea de Arhitectura sau Constructii)
- Experienta pe santier sau in atelier de proiectare
- Cunostinte tehnice despre materialele de constructii (constituie un avantaj)
- Limba Engleza – nivel mediu
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere categoria B
- Excelente abilitati interpersonale
- Orietarea catre client

PLUS HR SOLUTIONS este o companie foarte dinamica ce activeaza in domeniul Resurselor Umane. Serviciile noastre includ: recrutare si selectie de personal, executive search, assessment center, testare si evaluare psihologica, consultanta HR, recruitment advertising.

Clientul nostru, un important producator de materiale de constructii, cauta un candidat calificat pentru postul de Consultant Tehnic

Daca sunteti in cautarea unei noi provocari intr-o companie de succes va rugam trimiteti c.v.-ul la adresa cv@plushr.ro – folosind codul CT.