Consultant Teambuilding

SC ECOXTREM CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare servicii teambuilding si training: stabilire intalniri, intalniri cu clienti, pregatire oferte, negociere si semnare contracte;
- Coordonare echipa traineri in cadrul evenimentelor de teambuilding (trainer coordonator);
- Management buget pentru evenimentele coordonate;
- Aport in crearea de programe de teambuilding si training;
- Lucru interdependent cu membrii echipei de teambuilding si cu alte departamente.

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in vanzari B2B si/sau organizarea de evenimente corporate.
- Permis conducere categoria B – reprezinta avantaj;
- Absolvent studii superioare;
- Limba engleza - nivel avansat.

- Bune abilitati de comunicare;
- Capacitate de organizare, coordonare si planificare;
- Abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este alcatuit din:
- parte fixa;
- comision din vanzari;
- comision pentru implementare evenimente (coordonator);
- comision pentru participare implementare evenimente (trainer).

Avantaje:

- Experienta de vanzare B2B in aria Resurselor Umane;
- Rezultate demonstrate in vanzari;
- Experienta ca facilitator / trainer;
- Certificate/ atestate ce demonstreaza indeplinirea cerintelor de mai sus.

Exista posibilitati multiple de dezvoltare si recunoastere a meritelor, inclusiv traininguri specializate sustinute de partenerul nostru, TMI Romania.

Ecoxtrem sustine inca din 2006, prin servicii inovative de teambuilding, training si simulari de business, demersurile companiilor de a isi dezvolta resursa umana. Cea mai mare pondere in activitatea companiei o reprezinta serviciile de teambuilding , Ecoxtrem fiind recunoscuta prin programe originale si profesionalism. Acest lucru este demonstrat si de cele peste 120 de evenimente de teambuilding organizate in anul 2014.