Consultant SWS (Software Selection)

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la executia misiunilor de selectie de software conform procedurilor si fazelor misiunilor proprii Ensight Management Consulting;
- Construirea si gestionarea relatiilor de afaceri in conformitate cu standardele specifice domeniului de activitate, firmei Ensight Management Consulting si clientului;
- Participarea la optimizarea organizarii interne Ensight Management Consulting (procese, documente, standarde, proceduri);
- Participarea la dezvoltarea portofoliului de produse si servicii ale Ensight Management Consulting.

CERINTE

- Studii superioare (universitate, colegiu) finalizate;
- Experienta profesionala 2 - 3 ani in IT sau ca utilizator de ERP (SAP, Oracle, Navision etc);
- Intelegere a mediului de business in care opereaza un sistem IT;
- Limbi straine: engleza (nivel mediu, utilizata ca limba de afaceri in mod frecvent);
- Cunostinte de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); navigare pe Internet;
- Abilitati de lucru in echipa si independent (demonstrabile in baza experientei);
- Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor si creativitate in rezolvarea problemelor;
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala
- bonuri de masa
- formare profesionala

Suntem una din cele mai importante companii locale de consultanta in management, cu competente complementare in domeniile: Management, Marketing, IT, Juridic, Financiar, PR & Comunicare si experienta in proiecte complexe dezvoltate pentru clienti reprezentativi din domeniile: produse industriale, servicii financiare, energie, administratie si utilitati publice, servicii profesionale, logistica, transport si distributie, telecomunicatii, constructii, publicitate, mass-media
Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul unor solutii de business integrate
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti , ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.