Consultant Superior

D.I.H.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Americana are un proiect de extindere in Romania.
Cautam persoane serioase, interesate de un venit suplimentar sau permanent, care vor lucra in domeniile:
- consultanta, relatii cu publicul - castiguri de 300 - 500 $
- lideri de afaceri, coordonatori de echipe - castiguri 1000 - 1500 $

INSTRUIRE GRATUITA
CONSULTANTA IN DOMENIUL NUTRITIEI
MONITORIZARE CLIENTI
PUBLICITATE
COORDONAREA ECHIPELOR DE COLABORATORI
VINZARI
CASTIGURI IN FUNCTIE DE IMPLICARE
POSIBILITATI NELIMITATE
CARIERA IN DOMENIU
TRAININGURI INTERNATIONALE

CERINTE

Dinamic
Dornic sa invete un domeniu nou
Cu spirit de echipa
Bune abilitati de comunicare si interelationare
Optimist
Punctual
Cunoasterea uneia sau a mai multor limbi straine constituie un avantaj
Operarea PC/internet e un avantaj.
Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate

BENEFICII OFERITE

- se ofera posibilitatea avansarii permanente in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Domeniul wellness de mare actualitate si perspectiva
28 de ani experienta in domeniu
Nr.1 in nutritie - comisie de consiliere stiintifica formata din somitati in domeniu, inclusiv un laureat al premiului nobel in medicina
Prezenta in 67 de tari
Cifra de afaceri in 2006 de peste 3 miliarde $