Consultant Software - Divizia Business Management Consulting (BMC)

SOFTWIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cerinte de baza:

- Experienta dovedita (min 1 an) in implementarea solutiilor software si OOP;

- Experienta dovedita (min 1 an) in configurarea/customizarea de pachete/module software

- Java (basic) si/ sau C# (basic);

- HTML si XML (avansat);

- Baze de date - RDBMS, design, operatiuni (basic)

Constituie avantaje:

- JSP, Experienta cu MS SQL si administrare DBMS (generic);

- Experienta in comunicarea cu clientii

Plus: Cunostinte TELCO, CTI

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu IT extrem de motivant;

- Plan de cariera in SOFTWIN;

- Plan de dezvoltare profesionala, training si certificari;

- Pachet salarial atractiv.

SOFTWIN este o companie româneasca cu capital privat orientata catre furnizarea de solutii si servicii software. Departamente: Dezvoltare Software, eCRM, Structurare de Continut, AntiVirus si Securitate date.