Consultant Software

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participare in proiectele de implementare (analiza, modelare business, parametrizare aplicatii, training) din faza de pre-sales pana la finalizare la Client.
• Implicare in proiectarea, testarea si implementarea modificarilor si add-on-urilor dezvoltate intern, capacitatea de a elabora documente de cerinte functionale
• Urmarirea si Respectarea termenelor stabilite prin planul de proiect
• Pregatirea documentatiei de proiect

CERINTE

• Studii superioare
• Experienta de lucru cu proiecte adresate institutiilor bugetare sau in directa implementare a aplicatiilor la clienti reprezinta un avantaj semnificativ.
• Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
• Gandire analitica, responsabilitate si exigenta
• Dorinta de afirmare intr-un colectiv profesionist
• Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara
• Constituie un avantaj cunostinte de MS SQL Server, Reporting Tools

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial de baza motivant
• Bonusuri in functie de realizari in proiecte
• Bune conditii de documentare si training atat pe plan local cat si in strainatate, posibilitatea de a evolua intr-o companie in plina extindere de business