Consultant Sisteme de Management al Calitatii

VP-Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Elaborarea de proceduri de lucru ?n vedere implement?rii SMC
 Sprijinirea organiza?iei ?n implementarea procedurilor de lucru in cadrul organiza?iei.
 Monitorizarea respect?rii procedurilor interne adoptate.
 Respectarea confiden?ialit??ii informa?iilor furnizate de organiza?ie sau ob?inute ?n cadrul acesteia.
 Asistarea clien?ilor pe durata auditurilor de certificare si de supraveghere

CERINTE

 Cuno?tin?e operare PC nivel avansat (sistemul de operare Windows 2000 ?i Windows Vista)
 Cuno?tin?e avansate utilizare computer: Pachetul Office 2007
 Cuno?tin?e avansate utilizare Internet ?i Outlook 2007
 Cuno?tin?e la nivel mediu de lb. englez?
 Studii superioare ?n domeniul managementului, comunic?rii
 Rezisten?? la sarcini repetitive
 Adaptare la sarcini de lucru schimb?toare
 Punctualitate
 Capacitate de munc? ?n condi?ii de stres
 Abilit??i de comunicare, creativitate ?i lucru ?n echip?
 Cuno?tin?e despre sistemele de standardizare, certificare ?i acreditare la nivel na?ional ?i interna?ional ?i cerin?ele pentru certificare pentru astfel de sisteme reprezint? un avantaj

PUNEM ACCENT PE PROFESIONALISM, SERIOZITATE ?I EFICACITATE!

BENEFICII OFERITE

 Desf??urarea activit??ii ?n cadrul unei echipe tinere dinamice.
 O gam? larg? de proiecte at?t din punct de vedere al activit??ii c?t ?i din punct de vedere al complexit??ii.
 Salariul ?n func?ie de performan?ele ?n cadrul firmei
 Prime de s?rb?tori (bonusuri pentru ore de lucru suplimentare)

Actionand sub deviza "We build business", companiile din cadrul VP Holding activeaza pe piata in domenii importante si complexe precum: arhitectura, urbanism, inginerie, consultanta in obtinerea de fonduri nerabursabile, elaborare si implementare de sisteme de management al calitatii, management de proiecte, grafica 3D, 2D, contabilitate, imobiliare, intermedieri financiare, private banking, business brokerage, marketing, recrutare, ofertare (mai multe detalii pe www.vp-holding.ro).