Consultant Sistem Calitate

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura organizarea si animarea dezvoltarii instrumentelor de ¿ Tinere sub control a Calitatii ¿in cadrul Departamentului de Inginerie Proces Mecanica Dacia

- Formeaza ierarhia si toti operationalii pentru proces si instrumente de ¿ Tinere sub control a Calitatii ¿
Insoteste operationalii in teren pentru aplicarea acestor instrumente si demersuri.

- Participa la cresterea productivitatii Departamentului de Inginerie Proces Mecanica Dacia prin asigurarea asistentei in aplicarea Standardelor pe Meserii si utilizarea Instrumentelor de Calitate.

CERINTE

- Studii superioare tehnice profil mecanic;

- experienta in domeniu constituie un avantaj

- Limba franceza si/ sau engleza - nivel de conversatie;

- Capacitate de lucru in echipa si de animare in transversal, dinamism, rigurozitate;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.