Consultant servicii voce-date

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va :
- reprezenta interfata dintre client si furnizorul de servicii
- infomeaza clientul referitor la activari roaming, blocari SIM, alocare numere noi, comenzi telefoane
- gestioneaza baza de date de servicii
- se implica in procesul de facturare al serviciilor
- lanseaza comenzi catre firmele de curierat
- intocmeste si gestioneaza contracte de servicii

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs
- experienta in domeniul "cusotmer care"
- abilitati de operare MS Office (Excel)
- spirit de echipa
- orientare catre client
- capacitate anlitica si atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa
- training inital
- bonusuri in functie de performante
- telefon de serviciu

Infiintata in 1994, Sistec-SBsol este recunoscuta de clientii si partenerii sai pentru profesionalism, expertiza in afaceri si capacitatea de a transforma solutii IT si tehnologii in solutii cu valoare adaugata.

Avem o echipa de peste 300 de specialisti care reprezinta valorile companiei in toate serviciile si produsele pe care le oferim, dezvoltam, implementam. Aceste valori sunt orientarea catre client, incredere si curaj, spirit de echipa, respect, integritate si profesionalism si responsabilitate sociala.

OUR BUSINESS IS TO IMPROVE OTHER PEOPLE’S BUSINESS

Telul nostru este de a oferi companiilor solutii informatice complete care sa le asigure imbunatatirea competitivitatii si performantei, prin cresterea eficientei si productivitatii activitatii desfasurate. Solutiile propuse se bazeaza pe experienta indelungata a specialistilor nostri atat in afaceri cat si in domeniul IT.

Competente Sistec-SBsol

· solutii ERP/CRM/SFA
· dezvoltare software
· solutii infrastructura hardware
· servicii BPO

Pentru mai multe informatii va invitam sa accesati siteul www.sistec-sbsol.ro