Consultant servicii financiare

BW AD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Prezentarea ofertei de produse si servicii;
Consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
Incheierea contractelor;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie.

CERINTE

- persoana dinamica, ambitioasa, dornica sa obtina indepententa financiara;
- atitudine pozitiva, implicare;
- bune abilitati de comunicare;
- orientare spre rezultate;
- dornica de perfectionare profesionala continua;
- atitudine proactiva si orientare catre client;

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei.
Program de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale.
Oportunitate reala de promovare in functie de rezultatele personale.
Mediu de lucru profesionist.
Posibilitatea de a realiza o cariera de succes in domeniul serviciilor financiare.
Posibilitatea de a lucra full time.

Business Wide este lider de piata in asigurari de viata, non viata si pensii.

Reusita in domeniu este garantata de un proces de selectie specializat si cu training profesionist.

Pachetul de beneficii este cel mai ofertant din domeniu si posibilitatile de evolutie in cariera nelimitate.