Consultant servicii financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vederea extinderii Companiei pe piata Romaniei,suntem in cautare de consultanti financiari interesati de un parteneriat real.
Un consultant financiar are urmatoarele responsabilitati:
-prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti
-consultare privind produsele financiare oferite de companie
-planificarea in vederea indeplinirii propriilor obiective in vanzari si castiguri financiare.
-instruirea si perfectionarea continuua
-dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
-respectarea principiului de munca in echipa

CERINTE

-studii superioare(facultate in curs)
-abilitati de vanzari(experienta in vanzari sau asigurari constituie avantaj)
-varsta intre22-45ani
-interes in dezvoltarea carierei
-abilitati de comunicare si relationare excelente
-aspect fizic placut
-tinuta business
-cultura generala bogata

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se pot negocia in functie de fiecare situatie si au la baza un plan clar de cariera ce include urmatoarele programe:
-training de performanta
-cele mai bune comisioane din industria serviciilor financiare
-cel mai bun sistem de bonusuri suplimentare legate de performanta personala
-oportunitati reale de cariera manageriala pe baza performantelor personale.