Consultant SCM

ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea si executia misiunilor de consultanta in manangement
Construirea si gestionarea relatiilor de afaceri in conformitate cu standardele specifice domeniului de activitate
Participarea la dezvoltarea portofoliului de produse si servicii
Participarea la optimizarea organizarii interne Ensight Management Consulting (procese, documente, standarde, proceduri)

CERINTE

Studii superioare
Experienta 2-3 ani in warehousing si/sau purchasing
Excelente abilitati de lucru in echipa si independent
Abilitati de analiza, sinteza si furnizare de solutii
Abilitatea de a lua decizii

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala
- tichete de masa
- formare profesionala (training, coaching, cursuri limbi straine)

Suntem una din cele mai importante companii locale de consultanta in management, cu competente complementare in domeniile: Management, Marketing, IT, Juridic, Financiar, PR & Comunicare si experienta in proiecte complexe dezvoltate pentru clienti reprezentativi din domeniile: produse industriale, servicii financiare, energie, administratie si utilitati publice, servicii profesionale, logistica, transport si distributie, telecomunicatii, constructii, publicitate, mass-media
Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul unor solutii de business integrate
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti , ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.