CONSULTANT SAP PP/PS

Fair Value Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil pentru analiza si modelarea proceselor de business;
- Realizarea configurarilor, testarea acestora si realizarea programelor de import;
- Realizarea documentatiei de proiect: blueprint, plan si scenarii de testare, proceduri operare sistem etc.
- Interactiunea directa cu echipa clientului in cadrul proceselor de analiza, testare si instruire;
- Asigurarea suportului necesar echipei clientului, in toate fazele proiectului;

CERINTE

- Experienta de minim 1 an pe modulele SAP MM, FI/CO
- Buna intelegere a proceselor PP/PS
- Participarea la implementarea a cel putin un proiect SAP in PP/PS
- Abilitati de comunicare excelente
- Cunostinte limba engleza
- Dispus la calatorii

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea unei cariere in consultanta SAP
- Formarea rapida pe termen scurt prin participarea in mai multe proiecte de implementare SAP
- Training
- Plan de cariera pe 3 ani
- Pachet salarial atractiv

Fair Value este o companie in plina dezvoltare, certificata de SAP ca fiind primul partener Gold din Romania. Aceasta reunoastere, a venit ca urmare a pozitionarii Fair Value ca lider de piata, prin prisma numarului de proiecte si de utilizatori SAP care folosesc sistemele implementate de noi in Romania.