Consultant SAP ( MM, PM)

SC INTEGRATOR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ofera oportunitatea de a lucra pe proiecte interne si internationale de implementare solutii SAP
- posibilitatea dobindirii unor cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii interne si internationale si de care veti beneficia in cadrul etapelor succesive de formare profesionala

CERINTE

- candidatul ideal trebuie sa aiba la activ cel putin un proiect de implementare SAP pe modulele MM, PM
- foarte bune abilitati de conceptie, analiza si sinteza
- cunoasterea altor module SAP reprezinta un avantaj
- sa aiba excelente abilitati de comunicare scrisa si orala
- spirit de echipa, responsabilitate, respectare termene
- disponibilitate deplasari
- rigurozitate in urmarirea obiectivelor fixate

BENEFICII OFERITE

Va oferim:

- pachet salarial atractiv
- o cultura organizationala bazata pe spirit de echipa si excelenta profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in business management.