CONSULTANT SAP MM (Material Management)

Fair Value Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza si modelarea proceselor de business;
- Interactiunea directa cu clientul si utilizatorii-cheie, prin asigurarea activitatii de instruire si acordarea de suport de specialitate;
- Realizarea designului, configurarii si testarii unuia sau a mai multor procese din aria MM (Material Management);
- Identificarea si documentarea conditiilor de testare, a rezultatelor asteptate si a script-urilor de testare.

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in implementarea SAP MM/ utilizator SAP sau 3 ani experienta in aprovizionare/ gestiune materiale
- Buna cunoastere a proceselor de aprovizionare, logistica si inventariere
- Abilitati de comunicare excelente
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea unei cariere in consultanta SAP
- Formarea rapida pe termen scurt prin participarea in mai multe proiecte de implementare SAP
- Training
- Plan de cariera pe 3 ani
- Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie IT