Consultant SAP - MM

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participare in proiectele SAP: analiza SAP, configurare sistem, depanare
-Suport pentru utilizatori
-Intocmire documentatie utilizatori
-Dobandirea de cunostinte SAP si de consultanta

CERINTE

-Minim 1 an experienta SAP (suport utilizatori sau utilizator SAP); accent pe SAP MM
-Studii superioare finalizate
-Cunostinte generale de business
-Cunostinte SAP de baza – accent pe SAP MM
-Limba engleza fluent

BENEFICII OFERITE

-asigurare medicala
-tichete de masa
-formare profesionala (training, coaching, cursuri limbi straine)

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultan¿ei în management prin cifr¿ de afaceri ¿i num¿r de angaja¿i. Compania a evoluat ¿i a crescut constant începând cu anul 2000. În 2006, Ensight a realizat o cifr¿ de afaceri de 2,7 milioane euro ¿i o cre¿tere de 125%.
Ensight ofer¿ clien¿ilor s¿i solu¿ii integrate de afaceri bazate pe competen¿e multidisciplinare ¿i complementare în management, finan¿e, IT, juridic, marketing, HR ¿i achizi¿ii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.