Consultant SAP - Logistica / Financiar / HR

Pan Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va oferi consultanta in implementarea solutiilor software de tip ERP/SAP
- va concepe strategia de implemenare a modulelor logistice/ financiare
- va realiza analiza de business asupra fluxurilor operationale ale firmei client
- va monitoriza eventualele efecte negative ale implementarilor si va propune metode de interventie
- va mentine legatura intre client si furnizor
- va sustine programe de training pentru utilizatorii aplicatiei

CERINTE

- studii superioare
- experienta de minimum 1 an in proiecte de implementare solutii ERP(aprovizionare, logistica-transporturi, warehouse management) ca si furnizor/project manager/key user
- abilitati de operare MS Office
- cunostinte de limba engleza
- abilitati de a sustine prezentari
- abilitati de comunicare
- capacitate analitica
- receptivitate fata de nou

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (in functie de experienta)
- bonuri de masa
- telefon de serviciu
- bonusuri functie de performante
- traininguri SAP

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale aflate in proprietate romaneasca, lider de piata in Romania pe zona de birotica papetarie (Office Express), cargo-curierat (TCE) si retail produse media (Diverta).