CONSULTANT SAP HCM

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTEGRATOR este leader in consultanta de business managament. Este o companie dinamica, in care ideile si valorile sunt apreciate si initiativele incurajate.
Întreaga noastră activitate – servicii de consultanţă, implementare, parteneriate, dezvoltare de instrumente informatice şi metodologii – are în centrul său preocuparea noastră constantă de a stimula crearea de valoare în interiorul organizaţiilor clienţilor, prin oferirea de soluţii inovatoare şi eficiente pentru managementul întregii valori create de companie.

Descrierea postului:

CERINTE

- experienta in captare, configurare pe tot modulul HCM si in special pe PA, OM, PAYROLL, TM precum si integrare cu modulele FI, CO, PM, PS, IM;
- pregatire solida privind legislatia in domeniul salarizarii;
- cunostinte extinse in contabilitatea de personal
- experienta organizare personal
- spirit comunicativ, structurat