CONSULTANT SAP- COMPANIE MULTINATIONALA

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la actiunea de implementare conform SAP;
Oferirea de asistenta utilizare SAP Productiv/ FUNCTIONAL
Captarea cerintelor din partea clientilor Business interni;
Adimistrare sisteme SAP, intretinerea arhitecturii, dezvoltare - rezolvare probleme;
Monitorizarea joburilor, planificare;
Activitati back-up;
Implementare de patch-uri SAP si upgrade-uri SAP;
Mentenanta imprimantelor in SAP;
Suport tehnic si corectare erori;
Administrare roluri si useri, asigurare securitate;
Elaborare de proceduri de lucru;

CERINTE

Experienta in SAP IS-U, minim 1 an;
Preferabil, experienta in SAP IS-U BI & IN;
Absolvent studii superioare;
Cunostinte avansate SAP BASIS;
Experienta in administrare si securitate sisteme SAP;
Experienta de administrare BD Oracle;
Cunostinte SAP NetWeaver reprezinta un avantaj;
Cunostinte UNIX (HP UX) reprezinta un avantaj;
Lb. engleza (nivel avansat);
Cunoasterea lb. franceze reprezinta un avantaj;
Orientat spre client;
Capabil de a lucra in echipa;
Responsabil;
Adaptaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- Lucru intr-o echipa dinamica.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.