Consultant SAP CO

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la proiecte interne si internationale SAP

CERINTE

- experienta cel putin 1 an in implementarea/utilizarea sistemului SAP R/3
- pregatire superioara in domeniul managementului financiar sau in domeniul contabil si cunostinte solide privind gestiunea financiara
- limba franceza obligatorie, engleza constituie un avantaj
- capacitatea de a intelege tehnologiile si solutiile moderne de business management
- spirit de echipa, responsabilitate, respectare termene
- disponibilitate de deplasari prelungite in tara si in afara tarii
- rigurozitate in urmarirea obiectivelor fixate.

BENEFICII OFERITE

O cultura organizationala bazata pe spirit de echipa si excelenta profesionala, accesul la cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii internationale si de care veti beneficia in cadrul etapelor succesive de formare profesionala.
Cei interesati sunt rugati sa trimita scrisoare de intentie & motivatie precum si CV-ul (cu foto atasat) prin intermediul site-ului www.myjob.ro.

Companie de consultanta in business management cu prezenta in Franta si Romania