Consultant SAP CO

SC INTEGRATOR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea la proiecte interne si internationale de anvergura

CERINTE

- experienta cel putin 1 an in implementarea/utilizarea sistemului SAP R/3;
- pregatire superioara in domeniul managementului financiar sau in domeniul contabil si cunostinte solide privind gestiunea financiara;
- limba franceza obligatorie, engleza constituie un avantaj;
- capacitatea de a intelege tehnologiile si solutiile moderne de business management;
- spirit de echipa, responsabilitate, respectare termene;
- disponibilitate de deplasari prelungite in tara si in afara tarii;
- rigurozitate in urmarirea obiectivelor fixate.

BENEFICII OFERITE

- o cultura organizationala bazata pe spirit de echipa si excelenta profesionala
- accesul la cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii internationale si de care veti beneficia in cadrul etapelor succesive de formare profesionala.
- pachet salarial atractiv
- oportunitatea de a lucra pe proiecte internationale

Companie de consultanta in business management, cu prezenta in Franta si Romania.