Consultant SAP Basis

INTEGRATOR S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Proiectarea arhitecturii tehnice pentru sisteme SAP ERP, CRM, Enterprise Portal, Exchange
Infrastructure
-Implementarea sistemelor SAP la nivel tehnic
-Suport tehnic de nivel 3 pentru sistemele SAP instalate

CERINTE

-experienta minim 1 an in proiecte SAP
-limba engleza obligatorie, franceza constituie un avantaj
-spirit de echipa, responsabilitate, respectare termene
-disponibilitate de deplasari in tara si uneori in afara tarii

BENEFICII OFERITE

-o cultura organizationala bazata pe spirit de echipa si excelenta profesionala
-accesul la cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii internationale
-pachet salarial atractiv
-oportunitatea de a lucra pe proiecte interne

INTEGRATOR este leader in consultanta de business managament. Este o companie dinamica, in care ideile si valorile sint apreciate si initiativele incurajate.

Solu¿iile noastre inovatoare permit clien¿ilor companiei s¿ gestioneze întregul lan¿ de creare a valorii ¿i s¿-¿i adapteze dinamic procesele economice ¿i sistemele la cerin¿ele schimb¿toare ale pie¿ei ¿i competi¿iei la nivel interna¿ional.

Întreaga noastr¿ activitate – servicii de consultan¿¿, implementare, parteneriate, dezvoltare de instrumente informatice ¿i metodologii – are în centrul s¿u preocuparea noastr¿ constant¿ de a stimula crearea de valoare în interiorul organiza¿iilor clien¿ilor, prin oferirea de solu¿ii inovatoare ¿i eficiente pentru managementul întregii valori create de companie.