CONSULTANT SAP

CORA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suportul si intretinerea aplicatiei SAP;
- analizeaza nevoile beneficiarilor aplicatiei;
- testeaza si parametreaza aplicatia;
- redacteaza documentatia tehnica a aplicatiei;
- asigura administrarea si suportul utilizatorilor.

CERINTE

- studii superioare de specialitate (automatica-calculatoare/cibernetica/informatica/contabilitate);
- experienta de lucru in SAP ca informatician sau utilizator;
- buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze este un atu;
- bun potential de dezvoltare personala;
- creativitate si initiativa in gasirea de solutii;
- dinamism si abilitate de a lucra sub stress

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic

Toate candidaturile vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Numai candidatii selectionati vor fi invitati la interviu.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si in curand, 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.