Consultant salarizare

Info World

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea si sustinerea sesiunilor de training pentru utilizatori (personalul clientului)
- instalarea si verificarea functionalitatii software-ului pe statiile de lucru
- realizarea configurarilor de program specificate
- asigurarea mentenantei la client
- furnizarea solutiilor la problemele semnalate in functionarea produselor realizate de Info World

CERINTE

- studii superioare
- foarte bune cunostinte a legislatiei in domeniul salarizarii
- experienta minim 1 an in implementarea aplicatiilor de salarizare
- cunostinte MS SQL si Oracle (constituie avantaj)
- foarte bune abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- OBLIGATORIU disponibilitate pentru deplasare in tara, 50% din timpul de munca
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- mediu de lucru profesionist
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere

Compania Info World este un furnizor de solutii informatice destinate in principal sectorului de sanatate, dar si furnizor de solutii integrate si software specializat, la cererea clientilor oferind inclusiv suport tehnic si instruirea utilizatorilor.

Partener Microsoft Gold, avand un Sistem de Management al Calitatii certificat ISO 9001:2000, compania Info World are peste 7 ani de experienta in domeniul software medical

Info World are o structura flexibila, orientata catre performanta, astfel incat sa poata raspunde eficient tuturor problemelor clientilor.

Compania dispune in prezent de un colectiv de peste 200 specialisti competenti, tineri, dinamici si dedicati, constienti ca trebuie sa raspunda cerintelor clientilor, cu ample cunostinte in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor - sisteme de operare, limbaje de programare, baze de date, administrare retele, internet - dar si in domeniul comercial, management, sisteme de calitate.