Consultant salarizare

WizRom Sofware

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Implementare Wizsalary;
-Analiza cerinte client pentru implementare, finalizare eficienta a proiectelor;
-Oferire consultanta salarizare clientilor firmei.

CERINTE

-Cunostinte de salarizare constituie avantaj;
-Buna comunicare,perseverenta, ambitie;
-Deschidere pentru deplasari;
-Experienta profesionala de minim 1 an.

WizRom Software reprezinta in momentul de fata una dintre cele mai puternice firme in domeniul IT din Romania, avand peste 1.500 de clienti cu mai mult de 15.000 de licente instalate.
La 12 ani de la infiintare, compania WizRom poate spune ca detine secretul succesului, tradus prin cunostinte solide si experienta in sute de implementari, printr-o paleta larga de solutii ce acopera complet procesele unei firme si printr-o echipa de suport profesionala si dedicata.

Daca esti o persoana energica, cu spirit de initiativa si vrei sa te alaturi echipei noastre, atunci te asteptam la Wizrom!

Noi iti oferim acces la informatii si tehnologii de ultima ora, oportunitatea de a lucra cu o echipa de profesionisti, un mediu de lucru tanar si dinamic, precum si posibilitati reale de avansare profesionala.

La noi, fiecare angajat este, inainte de toate, un membru al familiei noastre. Pentru ca WizRom este o FAMILIE unde fiecare om face diferenta.
Pentru mai multe informatii privind firma WizRom Software, puteti vizita pagina web www.wizrom.ro.