Consultant Resurse Umane(SAP Human Resources)

S.C. The Red Point S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant resurse umane

CERINTE

- cunoasterea legislatiei in ceea ce priveste resursele umane ;
- cunoasterea proceselor specifice resurselor umane :administrare personal , management organizational , recrutare si selectie , pregatire profesionala, dezvoltare de personal, gestiune timp, salarizare ;
- experienta minim 2 ani in domeniul resurselor umane ;
- experienta in implementari SAP HR constituie un avantaj ;
- cunoasterea limbii engleze ;
- abilitati de comunicare ;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de realizari
Oportunitatea de a lucra la un proiect de anvergura
Perspective de dezvoltare, promovare si afirmare profesionala

The Red Point este o companie specializata in dezvoltarea de solutii software complexe: sisteme software pe arhitectura client-server, atat generice cat si dedicate. Competenta profesionala si implicarea totala a echipei au determinat lucrul la proiecte ample, implementate in companii cu standarde de calitate ridicate.
Politica noastra vizeaza investitia in dezvoltarea echipelor. Daca doriti sa gasiti un mediu pentru a va transforma obiectivele profesionale in rezultate si pentru a va dezvolta cariera, aveti oportunitatea sa alegeti The Red Point.