Consultant Resurse Umane / Limba Germana

Work Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutare candidati pe baza ofertelor de munca primite de la partenerii externi din Germania
- Selectia celor mai potriviti candidati ce corespund cerintelor primite de la partenerii externi din Germania
- Intervievarea candidatilor pe limba Germana
- Administrarea bazei de date cu potentialii candidati
- Publicarea si administrarea anunturilor de angajare
- Prezentarea candidatilor selectati catre partenerul extern
- Mentinerea legaturii atat cu partenerul extern cat si cu candidatii selectati pe toata durata de desfasurare a contractului!

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte de operare pe calculator
Limba Germana
Experienta anterioare relevanta in domeniul rersurselor umane sau vanzarilor de servicii

BENEFICII OFERITE

Salar fix + bonusuri in functie de realizari!
Traininguri
Deplasari in strainatate
Conferinte

Work Experience este o companie ce are ca si principal obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in strainatate

Details on http://www.workexperience.ro/
https://plus.google.com/s/workexp romania