Consultant Resurse Umane Junior(Ref: HRJC)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Toate aplicatiile vor fi tratate cu cea mai stricta confidentialitate.
Transmiterea CV-ului Dvs reprezinta acordul de a folosi informatiile personale in conformitate cu Legea 677 / 2001.

Responsabilitati principale:
- gestionarea bazei de date cu aplicanti si clienti;
- suport pentru recrutare, selectie, matching si plasare;
- asigurarea activitatii de administrare de personal;
- asigurarea suportului de tip administrativ pentru echipa.

CERINTE

- studii superioare economice sau umaniste;
- experienta in domeniul HR constituie un avantaj;
- atestat de inspector resurse umane;
- excelente abilitati de comunicare;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, Access, baze de date, Internet Explorer;
- disponibilitate de deplasare;
- capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa;
- Stabilitate si posibilitati de promovare.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.