Consultant Resurse Umane - Junior

S.C. EVOS INNOVATION S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm studenți, masteranzi sau tineri absolvenți fără experiență, care își doresc o carieră în managementul resurselor umane și psihologie organizațională.

Ești o persoană căreia îi place să analizeze și să înțeleagă lucrurile în profunzime? Îți place să oferi suport și ajutor colegilor din echipă? Ai capacitatea de a duce lucrurile până la capăt și de a fi eficient? Ești atent la detalii? Te atrag provocările și îți dorești să lucrezi într-o organizație cu sisteme de lucru moderne, care te încurajează să te dezvolți personal și profesional?

Dacă răspunsul la întrebările de mai sus este pozitiv, atunci ești persoana potrivită pentru acest job.
Responsabilități:
- asigură suport pentru serviciile de training și consultanță oferite clienților noștri;
- asigură administrarea platformei on-line cu produsele de testare și analiză organizatională ale companiei;
- participă la realizarea și gestionarea profilelor candidaților pe baza chestionarelor on-line;
- participă la realizarea analizelor și rapoartelor de consultanță;
- participă la crearea și dezvoltarea de instrumente adaptate nevoilor clienților.

CERINTE

Abilități necesare:
- abilități de comunicare;
- abilități de lucru în echipă;
- gândire analitică și conceptuală;
- abilități de organizare și stabilire a priorităților;
- atenție la detalii;
- cunoștințe de operare calculator;
- cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
- persoană onestă şi responsabilă.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- program flexibil - full time sau part-time;
- programe de dezvoltare personală și profesională;
- sprijinul unei echipe tinere și dinamice.

EVOS innovation este o companie de training și consultanță în domeniul resurselor umane.
Inovația și colaborarea constituie elementul central al produselor și serviciilor noastre și al echipei noastre de traineri și consultanți.